Chceš se učit. IT je pro tebe úplně nová oblast nebo si přeješ posunout svoje znalosti a praktické dovednosti o pár úrovní výš. Nemáš čas nebo možnost navštěvovat prezenční kurzy v Brně či Praze. Vyhovuje ti mít volnou ruku, ale oceníš mimo jiné armádu lektorů za zády, kteří ti jsou k dispozici online.

Linux, skriptování v Bashi, databáze, sítě, ale brzy také například Python. Jestli jsi na desktopu, vyzkoušej si to zdarma na ENGETO online portálu.

Úvodní stránka kurzu Skriptování v Bashi.

Proč? Protože virtuální stáž jinde nenajdeš

Strávili jsme stovky hodin analýzou online vzdělávání. Další stovky jsme obětovali lidem přímo z tvých řad, kteří výsledky naší práce testovali a vraceli nám desítky stran feedbacku a nikdy jsme nepřestali makat na grafických i funkčních vylepšení. Co ale máme navíc? Čím se odlišujeme od tohoto zdrcujícího počtu jiných kurzů, které najdeš lusknutím prstu?

Jak tvoje znalosti obstojí v praxi? Vítej ve virtuální stáži!

Všechno vzniklo na základě reálných dat. ENGETO úzce spolupracuje s těmi nejznámějšími IT firmami. Společné hackathony, desítky našich absolventů zaměstnaných právě u nich a samotní tvůrci a lektoři ENGETO Academy odchovaní v těchto firmách. Jednoduše — přesně víme, co ajťáci v práci denně dělají a potřebují umět.

A tak vznikla virtuální stáž. Připojíš se na server a budeš si zkoušet různé úlohy, které jsou vytvořené jako simulace reálné práce ajťáků. Server ti bude ukazovat, jestli je tvůj postup správný nebo ne. Budeš například spravovat souborový systém, přidávat nové uživatele, instalovat balíky, automatizovat procesy pomocí skriptů a spoustu dalšího.

Stejně jako server i my vidíme, jak se ti na stáži daří. Díky tomu ti dovedeme říct, na čem ještě musíš zapracovat, aby se ti zadařilo například u pohovoru.

Začátečník nebo pokročilý? U nás máš svoje místo

ENGETO online portál je vlastně jiný skoro ve všem. Stojíme si za tím, že tvoříme novou generaci IT talentů. A k tomu přeci potřebuješ kurzy, které jsou zaměřené prakticky, naučí tě všechno od úplného začátku a nevyděsí tě hned v úvodu technickými poučkami. Jsme lidi a taky jsme nějak začínali.

Mysleli jsme ale i na ty, kteří v IT vodách už nějaký ten pátek září. Zajímá tě konkrétní téma? Žádný problém! Každý má přístup k seznamu kapitol v jednotlivých kurzech, a tak se můžeš podívat, jestli u nás najdeš právě to, v čem se chceš zlepšit. Pak si jednoduše koupíš například měsíční předplatné, protože za tu dobu určitě pár kapitol zvládneš, a máš vystaráno.

Tempo určuješ ty

Snažíme se vyjít vstříc všem, a to ať už obsahem kurzu nebo možnostmi přístupu. Můžeš si vybrat buď již zmíněný měsíční nebo roční přístup.

Pokud si začátečník a plánuješ se učit několik měsíců, vyplatí se ti roční přístup. Díky němu můžeš získat komplexní znalosti a z online portálu vytěžíš co nejvíc. Online portál budeme rozšiřovat a všechny úlohy, videa a další features, které v průběhu tvého členství přidáme do aktuálně zapsaných kurzů, máš samozřejmě zdarma. Na rozdíl od měsíčního přístupu budeš mít v tom ročním i další výhody, jako je kariérní poradenství nebo expresní online podpora. Když budeš šikovný, budeš se chtít zaměstnat, pomůžeme ti kariérní možnosti skonzultovat a případně tě propojíme s IT firmami.

Chvíli nám to trvalo

Na online portálu jsme pracovali od září 2016. Jednoduše to pořád nebylo ono. Neustále jsme jej vylepšovali, přidávali nové úlohy a funkce. Chtěli jsme, aby pro tebe byl do detailu propracovaný. Dlouho jsme se piplali s designem. Podívej, jak se náš portál během času měnil.

Homepage portálu na začátku roku 2017. Žádná sláva, víme.
A to je jeho dnešní podoba. Úvod do Linuxu je zdarma, určitě ho vyzkoušej.

A dost bylo řečí — podívej se na náš online portál.